Прямі виплати
від Uber
Відтепер працювати в Uber стає ще вигідніше!

З 09 березня 2020 у всіх водіїв Uber на своєму авто з'явиться можливість підключити прямі виплати Uber і працювати без комісії партнера
Прямі виплати
від Uber
Відтепер працювати в Uber стає ще вигідніше!

З 09 березня 2020 у всіх водіїв Uber на своєму авто з'явиться можливість підключити прямі виплати Uber і працювати без комісії партнера
Заявка Водія
Прямі виплати Uber раз на тиждень на особисту карту ПриватБанк Універсальна
Дані не будуть передані третім особам
Заявка Водія

Миттєві виплати в будь-який день на карту будь-якого банку + знижки на паливо до -4.00 грн/л з картою UDRIVE
Дані не будуть передані третім особам.
Що далі?
У водіїв, які працюють в Uber на власному авто, з 09 березня 2020 року з'являється можливість отримувати прямі виплати від Uber напряму без компанії - партнера, а отже, без комісії. Кожен водій, маючи карту ПриватБанк Універсальна, може подати заявку на підключення прямих виплат Uber в додатку водія або НЕ подавати заявку, та далі залишитись працювати з партнером на партнерській комісії.

Плюси та мінуси неоднозначні. Давайте разом розбиратись які переваги є в кожному з варіантів. Це доможе прийняти правильне рішення.

Читаємо далі.
Давайте порівняємо всі Плюси (+) та Мінуси (-)
роботи з Партнером або з Uber напряму :
А тепер візьмемо до уваги Вашу активність в Uber і дохід, який Ви отримаєте з UBERDRIVE та Uber:
Переваги, які отримають водії UBERDRIVE
Для того, щоб отримати ці переваги, Вам потрібно лише заповнити форму на підключення миттєвих виплат та залишатись з нами
Відтепер -
Комісія 5%
З 09.03.2020 р. для всіх водіїв Uber на власному авто, які працюють з UBERDRIVE - ми знижуємо нашу комісію до 5%, залишаючи всі переваги, які Ви отримували раніше.
7 офісів
У вашом місті є наш офіс. Погодьтесь, що приємно працювати, коли є можливість отримати турботливу та кваліфіковану допомогу від живої людими в офісі, аніж автоматичні відповіді в чаті, або email.
Миттєві виплати
Ваші гроші доступні завжди! Це зручно і всі до цього звикли. Для наших водіїв ми залишаємо миттєві виплати на карту будь-якого українсього банку. Прямі платежі Uber можливі лише на карту Приват Банк раз на тиждень.
Ще більше знижок
Оберіть Ваш спосіб роботи з Uber
Прямі виплати Uber раз на тиждень на особисту карту ПриватБанк.
Без комісії партнера.
Або
Миттєві виплати UBERDRIVE на карту будь-якого банку в Україні + знижки на паливо до -4.00 грн/л та кешбек до 7%. Комісія 5%
Детальніше про Прямі виплати Uber:
Залишаючись з UBERDRIVE, Ви отримуєте такі переваги:
Миттєві виплати
Ваші гроші завжди доступні! Здійснюйте поїзки в Uber та миттєво виводьте зароблені кошти на карту будь-якого банку без додаткових комісій за виплату. Не потрібно чекати завершення платіжного тижня та відкривати рахунок та карту "Універсальна" в державному Приват Банк для того, щоб отримати виплату Uber. Для вашої зручності ми також залишаємо щоденні та щотижневі виплати.
Знижки на паливо та Sport Life
З нами у Вас є можливість економити до 2'400 грн на місяць на паливі зі знижками до -4.00 грн/л в мережі АЗК WOG та до -1,80 грн/л на БРСМ.
Особистий кабінет водія
Особистий кабінет дає можливість вивести Ваші кошти на карту будь-якого українського банку в зручний для Вас час, змінити платіжні дані, отримати повну інформацію по поїздках та виплатах, зв'язатись в чаті з живою людиною з нашої служби турботи водіїв та користуватись знижками на паливо та Sport Life.
Підтримка та офіс у Вашому місті
Ми надійний та найбільший партнер Uber з 2016 року, який виплачує без затримок в зручний для Вас час 24/7. А якщо Вам потрібна допомога з питань роботи додатку або виплат - Ви завжди можете звернутись до нас за телефоном, в месенджерах, чаті або завітати на каву до нашого офісу, який відкритий в кожному місті, де працює Uber
З'явилась цікава альтернатива таксі - доставка іжі з ресторанів UberEats, там дохід можна порівняти з доходом в Uber з однією лиш різницею, що доставляти потрібно їжу та можна працювати на авто будь-якої марки та року випуску, або й зовсім на велосипеді, скутері. Ми можемо підключити Вас кур'єром в сервіс UberEats та видати сумку для виконання замовлень.
Робота водієм в нашому автопарку або оренда авто
Якщо у Вас зламався автомобіль або Ви його продали та шукаєте можливість продовжувати заробляти в Uber - ми завжди можемо підібрати зручний графік в одному з наших 45 автопарків партнерів в Києві та Львові. Ви можете обрати графік 1 на авто або взяти авто в оренду.
Заощаджуйте на паливі до 2'400 грн/міс
Лише для водіїв, які залишаються працювати з UBERDRIVE - доступна ексклюзивна програма, яка дозволяє отримувати знижки до - 4.00 грн/л на паливі та купляти абонементи на місяць в Sport Life.
Знижка на АЗК "БРСМ"
Газ: від - 0.80 до -1.30 грн/л
ДТ: від -1.00 до -1.50 грн/л
Бензин: від - 1.30 до -1.80 грн/л

- 5% на категорію ФАСТФУД
  Знижка на АЗК "WOG"
  Газ: від -1.20 до -1.30 грн/л
  ДТ: від -3.20 до -4.00 грн/л
  Бензин: від -3.20 до -4.00 грн/л

  - 10% на WOG CAFE
  - 7% на WOG MARKEТ
  Знижка на "ВостокГаз" (Дніпро)
  Газ: -1.00 грн/л
  ДП: -1.00 грн/л
  Бензин: -1.00 грн/л
  Карти Sport Life на місяць
  Київ, Львів, Одеса:
  • Зал: 400 грн/міс
  • Зал+бассейн: 600 грн/міс
  Дніпро, Вінниця, Запоріжжя:
  • Зал: 350 грн/міс
  • Зал+басейн: 550 грн/міс
  Як підключити Прямі виплати Uber
  1
  Заповнити форму в додатку водія Uber Driver
  Щоб підключити прямі виплати від Uber, необхідно залишити зявку в формі, яку Ви знайдете в додатку водія Uber Driver
  2
  Уважно заповнити всі поля форми
  Дуже важливо ввести коректні та правильні дані в усіх 12 пунктах форми заявки на підключення прямих виплат. Помилкове заповнення форми призведе до неможливості отримати виплату Uber напряму.
  3
  Мати особисту карту Приват Банк
  Прямі виплати Uber можливі лише на карту ПриватБанк Універсальна, яка зареєстрована особисто на Вас. Реєстрація карти ПриватБанк третьої особи для отримання прямих виплат Uber неможлива.
  4
  Перейти на прямі виплати Uber - кожен понеділок
  Якщо всі поля введені правильно - все готово! Очікуйте повідомлення про підключення прямих виплат від Uber на пошту. Підключення відбувається один раз на тиждень на початку нового платіжного періоду.
  Як залишитись працювати з UBERDRIVE на комісії 5% та отримувати миттєві виплати
  1
  Заповнювати форму на підключення Прямих виплат НЕ ПОТРІБНО
  Щоб залишитись й надалі працювати з Партнером UBERDRIVE та отримувати миттєві виплати на комісії 5% від нас - Вам нічого не потрібно робити.
  2
  Скористайтесь Вашим особистим кабінетом
  Щоб миттєво виводити кошти на карту будь-якого українського банку - Вам потрібно внести платіжні дані (якщо до цього Ви не отримували від нас виплату) в особистому кабінеті та натиснути кнопку "Вивести" баланс.
  3
  Отримати карту UDRIVE в нашому офісі
  Щоб отримувати всі знижки на паливо та Sport Life - отримайте Вашу карту UDRIVE в нашому офісі.
  4
  Продовжуйте роботу в Uber
  Дякуємо, що залишаєтесь працювати з нами! Вам вже підключені миттєві виплати та всі наші послуги. Користуйтесь ними, будь ласка. А ми скоро повернемось з новинами про нових партнерів та нові можливості для наших водіїв.
  Новини Uber і Чат для водіїв
  • Читайте останні новини для водіїв Uber в офіційному Telegram каналі або Viber каналі
  • Підключайтесь до найбільшого Telegram чату водіїв Uber у Вашому місті: t.me/uber_uachat
  FAQ - відповіді на поширені питання
  Якщо Ви не знайшли відповідь на питання - зверніться, будь ласка, в чат або завітайте до нашого офісу. Наш менеджер надасть додаткову консультацію.
  Я працюю з UBERDRIVE, але хочу підключити прямі виплати Uber.
  Що робити?
  Все просто: заповніть форму на підключення Прямих платежів в додатку Uber Driver, впишіть Вашу карту ПриватБанк і виконайте всі дії, які описані в презентації на цій сторінці. Найближчого понеділка Uber підключить Вам прямі виплати.
  Ви завжди можете повернутися працювати до Партнера UBERDRIVE. Для цього необхідно заповнити заявку та виконати інструкцію на цьому сайті: https://uberdrive.com.ua/changeuber
  Я працюю з іншим партнером, але хочу перепідключитись до вас в UBERDRIVE. Що робити?
  Все просто: переходите на сторінку інструкції по переходу https://uberdrive.com.ua/changeuber
  Ви також можете заповнити форму за цим посиланням, щоб ми вам допомогли це зробити!
  Чи потрібно заново завантажувати документи, якщо я переходжу на прямі виплати від Uber, або залишаюсь працювати з Партнером UBERDRIVE?
  Ні, документи завантажувати повторно не потрібно. Ваш аккаунт та статус Ваших документів залишаються без змін.
  Яка комісія Uber в разі переходу на Прямі виплати або роботи далі з Партнером?
  Комісія Uber залишається без змін. Змініюється лише комісія при виплатах.
  Прямі виплати Uber Ви отримуєте без комісії. Виплати UBERDRIVE Ви отрумаєте з комісією 5%.
  Комісія Uber: на даний момент у всіх містах проходить програма по зниженню комісії Uber на щотижневій основі до 3% після того, як ви зробите потрібну кількість поїздок починаючи з 4-ї ранку понеділка.

  Актуальну інформацію про комісію Uber шукайте в додатку Uber Driver або у нашому особистому кабінеті (my.uberdrive.com.ua).
  Чи залежить розмір бонусів або кількість замовлень від того - працюю я з Uber напряму, або через Партнера?
  Ні, бонуси, промоакції та кількість замовлень одна для всіх водіїв Uber. Актуальна інформція про бонуси є у додатку водія Uber Driver.
  Де я можу ознайомитись з актуальними тарифами Uber?
  Де я можу побачити в якій категорії моє авто?
  У мене авто з іноземною реєстрацією. Що робити?
  У зв'язку з новими правилами Uber, які вступили в силу з травня 2019 року Uber більше не реєструє авто на іноземній реєстрації. Ті, хто вже працюють - можуть продовжувати здійснювати поїздки до моменту поновлення документів в профілі (наприклад, страховий поліс). Якщо у вас немає можливості оперативно розмитнити авто, ви можете працювати на авто компанії.
  Підпишіться на новини Uber та Чат
  Актуальні новини Uber та найбільший чат водіїв у Вашому місті